HOVERVOUCHER

W związku z dużą liczbą zapytań Proponujemy Państwu możliwość przeżycia przygody z naszymi poduszkowcami.
Nauka lotu PODUSZKOWCEM po lądzie i wodzie realizowane są w weekendy co 2-4 tygodnie w Centrum Szkolenia Pilotarzu Poduszkowców

HOVER-VOUCHER - ŚWIETNY PREZENT DLA AKTYWNYCH OSÓB
 

Możliwa jest organizacja szkolenia dla grup zorganizowanych (powyżej 7 osób) na odrębnych warunkach w dowolnym miejscu i czasie.
Ponadto zapraszamy do lektury październikowego miesięcznika "Przegląd motorowodny" jest tam szeroki artykul i zdjęcia z ostatniej imprezy z naszym udziałem Mistrzostw Europy poduszkowców 2009.

INFORMACJE DOTYCZĄCE VOUCHERÓW NA LOTY PODUSZKOWCEM:

1. Każdy hover-voucher ma swój unikalny numer i jest ważny na okaziciela przez 12 miesięcy od daty sprzedaży - wymagane jest potwierdzenie mailowe przybycia przez uczestnika na tydzień przed wybranym terminem osoba musi mieć ukończone 16 lat w przeciwnym wypadku potrzebna jest pisemna zgoda i obecność opiekuna.
2. cena 610 zł płatne przelewem na podstawie wystawionej przez nas faktury - prosimy o przesłanie danych (mail: magda@poduszkowce.pl lub fax: 22 213 94 66), po zaksięgowaniu płatności hover-voucher wysyłany jest pocztą lub przesyłką kurierską na nasz koszt.
3. hover-voucher realizowany jest w Centrum Szkolenia Pilotażu Poduszkowców jedynie 40km od Warszawy - mapka dojazdu i kontakt w sprawie potwierdzenia terminów jest wydrukowana na dokumencie
4. uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia podstawowego kursu lotu poduszkowcem
5. w pakiecie zawarte jest: (odpowiednie środki zabezpieczenia osobistego, drobny poczęstunek i napoje , przepiękny 20 ha teren naszego ośrodka oraz duża dawka adrenaliny)
6. spotkania trwają od 2 do 5 godzin w zależności od ilości osób na spotkaniu, wymagany jest sportowy strój oraz nieprzemakalna kurtka.7. prosimy o wplaty z dopiskiem "hover-voucher CSPP" nr konta do wplat: 75 1090 1030 0000 0001 0560 6632 Eurohover Sp. z o.o. ul. Nowowiejska 10/22, 00-653 Warszawa

Spotkania odbywają co miesiąc lub co 2 miesiące w zimie

mapka