Spis Aktualności

EKSTREMALNA ZABAWA - styczeń 2010

Temperatura poniżej - 20 stopni C , dobry ubiór - jak na narty i możemy zaczynać! Zamarznięte jeziora i rzeki dostarczają dużą dawkę silnych emocji!

(czytaj dalej...)

PODUSZKOWCE JESIENNE EVENTY

Jesienią loty na poduszkowcach to duża frajda coprawda jest nieco zimniej ale zobaczcie ile frajdy na jeziorach, łąkach i plażach..

(czytaj dalej...)

AKCJA LETNIA ABSOLUT NO GRAVITY - kontynuacja

Odwiedzamy kolejne miasta razem z poduszkowcem NO GRAVITY - USTKA, CHAŁUPY, SOPOT, JASTRZĘBIA GÓRA oraz WŁADYSŁAWOWO!

(czytaj dalej...)

MIESTRZOSTWA EUROPY PODUSZKOWCÓW 2009 główny sponsor PODUSZKOWCE.PL

Największy event sportowy w tej czę�ci Europy związany z udziałem kilkudziesięciu zagranicznych ekip! Ten niesamowity sport przyciągnął mnóstwo dziennikarzy i wiele stacji telewizyjnych. Transmisja na żywo w telewizji POLSAT, TVP, Superstacja, TVN Warszawa, Teleekspres, oj było na co popatrzeć!

(czytaj dalej...)

Poduszkowce.pl znowu w akcji promocyjnej!

Kolejny przykład że z nami nie ma grawitacji! No Graviti, takie hasło towarzyszyło promocji znanej i cenionej marki wódki Absolut.

(czytaj dalej...)

19 czerwca udział poduszkowców w MaxJet 2009.

Tego dnia Poduszkowce.pl uświetnią swoją obecnością rozpoczęcie wyścigu skuterów wodnych Jet Race 2009. Rywalizacja rozegra się na trasie z Warszawy, Wisłą do Ustronia Morskiego na wybrzeżu.

(czytaj dalej...)

6 czerwca kumulacja wydarzeń: Lotnisko Bemowo- Men's Day oraz Piknik Lotniczy Góraszka 2009

Na wymienionych imprezach, nie za braknie poduszkowców! Zaprezentujemy działania naszych maszyn szerokiej publiczności.
Góraszka....

(czytaj dalej...)

30 maja Piknik Naukowy Polskiego Radia

Jak co roku na pikniku Naukowym Polskiego Radia, zostaną zaprezentowane najnowsze osiągnięcia polskiej i światowej nauki. W śród nich nie zabraknie Eurohover z poduszkowcem węglowo-kewlarowym reprezentacji Polski.

(czytaj dalej...)

9- 12 maja, Poduszkowce.pl i Eurohover po raz kolejny głównym sponsorem występu Team Poland w eliminacjach Mistrzostw Europy 2009 we Freiburgu w Niemczech.

(czytaj dalej...)

Zegrze styczeń 2009

Zimowe loty po śniegu w lesie dostarczyły dużą dawkę silnych emocji! Na otwartych przestrzeniach zamarźniętego Zalewu Zegrzyńskiego poduszkowce osiągały zawrotne prędkości. Ciepłe profesjonalne kombinezony i kilka godzin na poduszkowcu - Zima, śnieg i lód - TO JEST TO!

(czytaj dalej...)

Zabawy dla twardzieli - poduszkowce 15 listopada 2008 ogólnopolskie TVP Info

Adrenalina plus elegancja, czyli program dla prawdziwych mężczyzn. Sporty ekstremalne, bo silne emocje są wskazane. Nowinki technologiczne i motoryzacja - bo dobrze wiedzieć, co jest pod maską. Moda i life style, bo faceci kochają gadżety! Emisja: TVP Info, sobota, godz. 15.00.

(czytaj dalej...)

27 wrzesień 2008
ZŁOTY FESTIWAL LATA 2008
PORT JACHTOWY NIEPORĘT

Była to największa impreza tego typu na polskim śródlądziu. Miłośnicy wody mieli jedną z ostatnich tego lata okazji, aby poczuć atmosferę wakacji. Podczas zaplanowanych na ostatni weekend września atrakcji, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Główną z nich okazały się, jak to zwykle bywa, dwa poduszkowce na których każdy z zaproszonych gości mógł wykonać krótki lot pod nadzorem instruktora.

(czytaj dalej...)

WYPRAWA NA PODUSZKOWCACH DUNAJCEM - królową górskich rzek w Polsce

Pomimo kiepskiej pogody zorganizowaliśmy niezwykłą wyprawę w przepięknej scenerii Dunajca i Pienin.

Przelecieliśmy ponad trzydziesto kilometrowy odcinek rzeki na odcinku Stary Sącz - Krościenko na naszych 3 poduszkowcach i to oczywiście pod prąd!

(czytaj dalej...)

Mistrzostwa Świata Poduszkowców 2008

TEAM POLAND na mistrzostwach świata poduszkowców 2008 (World Chovercraft Championship 2008), które tym razem odbyły się w Flottsbro w Szwecji.
Dzięki sponsorom nasze ekipa dysponowała poduszkowcem wykonanym z ultralekkich i niezwykle wytrzymałych laminatów węglowych.
Podczas kilkudniowych rajdów, rywalizowaliśmy z ekipami między innymi z Angli, Francji, USA, Australi, Kanady, Szwecji, Belgii, Włoch...

(czytaj dalej...)

HOVERVOUCHER

W związku z dużą liczbą zapytań Proponujemy Państwu możliwość przeżycia przygody z naszymi poduszkowcami.
Nauka lotu PODUSZKOWCEM po lądzie i wodzie realizowane są w weekendy co 2-4 tygodnie w Centrum Szkolenia Pilotarzu Poduszkowców.

(czytaj dalej...)

Nasze poduszkowce w TVN turbo

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia programu o nas w cyklu "Jak to ruszyć?" w TVN turbo. Podczas nagrania programu lataliśmy w cztery poduszkowce po rozlewiskach rzeki Pisy.

(czytaj dalej...)

Nauka lotu na poduszkowcu EUROHOVER w kwietniowym numerze miesiecznika LOGO

Zapraszamy do lektury dużego artykułu z nauki lotu na naszym poduszkowcu w cyklu "Mój pierwszy raz" w kwietyniowym numerze miesięcznika LOGO. Artykuł obwituje w wiele zdjęć z terenu CSPP. Podczas wywiadu lataliśmy po lodzie, trawie i wodzie.

(czytaj dalej...)