Oferta wspólpracy przy realizacji kampanii reklamowych i promocyjnych

Poduszkowce nadają się idealnie do zadań związanych z kreowaniem wizerunku firm i promowania znaków firmowych. Ich niesłychana zdolność przyciągania uwagi, wywoływania pozytywnych emocji, to zalety, które czynią je niezwykle skutecznymi narzędziami promocji i reklamy.
Poduszkowce firmy Eurohover przez cały rok uczestniczą w wielu imprezach outdorowych o charakterze sportowym, motoryzacyjnym, turystyczno-rekreacyjnym i szkoleniowym na terenie całego kraju. Rocznie uczestniczymy w blisko 50-ciu imprezach otwartych jak i w pokazach na imprezach firmowych i eventach, w których bierze udział rocznie blisko 200 tys. osób. Również zimą, poza udziałem w eventach, poduszkowce Eurohover pełnią służbę ratowniczą (we współpracy z WOPR-em) na Zalewie Zegrzyńskim, a także zabezpieczają zawody bojerowe.
Zaznaczamy także swój udział na arenie międzynarodowej uczestnicząc jako reprezentacja Polski na mistrzostwach świata poduszkowców (Francja 2006) oraz w pokazach (Cannes 2005).
Ze względu na specyfikę urządzenia, jakim jest poduszkowiec, wpisujemy się zarówno w środowisko wielbicieli sportów ekstremalnych, wodnych, motorowych, jak i lotniczych. Potwierdzeniem tego jest nasz udział w programach telewizyjnych, produkcjach filmowych i obecność w prasie.
Szczegóły na www.poduszkowce.pl

W RAMACH PAKIETU PROMOCYJNEGO PROPONUJEMY MOŻLIWOŚĆ:
  • Pomalowania poduszkowca w barwach firmy,
  • Umieszczenia logotypu na burtach poduszkowca,
  • Umieszczenia logotypu na kombinezonach i kaskach pilotów,
  • Umieszczenia logotypu na pojazdach technicznych ekipy,
  • Umieszczenia logotypu we wszystkich materiałach reklamowych,
  • Umieszczenia logotypu na www.poduszkowce.pl wraz z linkami,
  • Otrzymania raportu z imprezy wraz z dokumentacja filmową i fotograficzną,