Oferta wynajmu poduszkowców

Mamy przyjemność zaproponować Państwu nową w Polsce, ale znaną na świecie, sprawdzoną i oryginalną rozrywkę o wysokim stopniu adrenaliny :
LOT PODUSZKOWCEM
Oferujemy Państwu wynajem poduszkowców - będzie to wyjątkowa atrakcja i urozmaicenie organizowanej przez Was imprezy czy eventu. Umożliwiamy unikalne doświadczenie w prowadzeniu pojazdu, bardziej ekscytujące od innych - pilotowanie poduszkowca w terenie. O tych lotach uczestnicy będą rozmawiać jeszcze długo po imprezie.
Poduszkowce to niecodzienne pojazdy ze względu na ich sposób poruszania oraz możliwości. Nie da się ich porównać z innym urządzeniami. Wykorzystując poduszkę powietrzną poruszają się ponad terenem na wysokości kilkunastu centymetrów. Mogą pokonywać teren trudnodostępny dla innych pojazdów taki jak bagno, piaszczysta plaża, rozlewiska wodne, oblodzone jeziora (przy każdej grubości lodu) oraz rwący potok.
Nasze poduszkowce osiągają prędkość do 70km/h niezależnie od nawierzchni (trawa, woda, piasek, śnieg czy lód) i mogą pomieścić kierowcę i jednego pasażera. Zapewniają pełne bezpieczeństwo

ZAPEWNIAMY:
  • Niezapomniane wrażenia z lotu poduszkowcem jakich większość osób jeszcze nie doświadczyła.
  • Dojazd we wskazane miejsce na terenie Polski i za granicą.
  • Krótkie szkolenie dla uczestników, podczas którego poznają oni podstawy techniki jazdy i zasady bezpieczeństwa i zaczną pilotować własnoręcznie poduszkowiec.
  • Zespół doświadczonych instruktorów, którzy pokażą jak działa urządzenie, dostarczą wszystkich informacji o poduszkowcach, a następnie nauczą jak je prowadzić
  • Stała łączność z instruktorem podczas lotu. Specjalistyczne niezatapialne kombinezony w przypadku lotów nad wodą i lodem.
  • Możliwość przeprowadzenie rozmaitych konkurencji (rywalizacja lub team building).
  • Pełne bezpieczeństwo i profesjonalizm.